Kaua veel?

Tead küll seda tunnet, kui oled juba terve igaviku autos loksunud, aga sihtkoht endiselt ei paista. Eriti kui seltsis on veidi kärsitumad reisikaaslased, kes ei suuda pikalt paigal püsida ega oma frustratsiooni varjata. Ise pigistad kramplikult rooli ja jõllitad teed; pikad tunnid raisatud aega, mida oleks saanud kasutada lugemiseks, kudumiseks või muuks mõttekaks.

Kaua veel? Nii küsivad endalt sajad, kui mitte tuhanded autojuhid iga päev, venides maanteedel rekade järel lõputus autorongis ja unistades tegelikult hoopis kiirrongist. Rail Baltica täidab selle unistuse! Ole sa tööasjus Raplasse reisija, perega Riiga sõitja või Berliini peole mineja – #tulevikonrongis

2023
- Valminud on 5 viadukti ja 4 ökodukti
- Ehituses üle 10 rajatise
- Alanud on Ülemiste terminali ja RB põhitrassi ehitus
2027
- Ülemiste terminal võtab ilmet
- Käib regionaalrongide hankimine
- Ehituses üle 100 km põhitrassi
2030
Väljub esimene Rail Baltica rong Tallinnast
Mida võidan mina?
Mis kasu saab riik?
Positiivne mõju keskkonnale

Rail Baltica näidissõidugraafik

* NB! Tegemist on illustreeriva materjaliga ning väljumisajad on tinglikult kuvatud vaid illustreerival eesmärgil ega ole aluseks tulevastele tegelikele rongigraafikutele. Sõiduajad põhinevad ETC Transport Consultants GmbH koostatud Rail Baltica opereerimisplaanil ning on hinnangulised. Täpsed sõiduajad ja võimalikud väljumised selguvad siis, kui on paigas raudtee operaator.