Tehniline meeskond

Rašid Pulatov
tehniline juht
Janar Tükk
portfellijuht
Heigo Saare
raudtee opereerimise ja ohutuse tagamise üksuse juht
Kaur Laansalu
süsteemitehnika ja vastavuse tagamise üksuse juht
Magnus Roosma
opereerimise ja hooldusvaldkonna juht
Merilin Danquah
CCS peaprojektijuht
Martin Taal
rajatiste peaprojektijuht
Kadi Tuum
põhitrassi ehituse peaprojektijuht
Martin Kaljumäe
reisijate ja teenindavate rajatiste peaprojektijuht
Ivo Laht
süsteemi vastavuse juht
Janek Hendrikson
kvaliteeditagamise ja tehniliste nõuete ning konfiguratsiooni halduse juht
Marko Toode
tehnilise vastavuse juht
Stephen James Millar
kontrollingu üksuse juht
Egle Vaan
projektijuhtimise tugiüksuse juht
Ainar Viires
vanemprojektijuht
Rauno Lee
kohalike peatuste vanemprojektijuht
Viljo Niit
Ülemiste terminali vanemprojektijuht
Arto Lille
vanemprojektijuht
Jan Minski
vanemprojektijuht
Vahur Loo
vanemprojektijuht
Raoul Alliksaar
projektijuht
Alar Tooming
projektijuht
Andres Tamla
projektijuht
Silver Suurorg
projektijuht
Egert-Marten Möller
nooremprojektijuht
Hannes Tiru
projektijuht
Indrek Edesi
projektijuht
Kevin Käo
projektijuht
Rainer Jõesaar
projektijuht
Andrus Leinpuu
projektijuht
Sigrid Mägi
projektijuht
Madis Sisask
projektijuht
Janis Erilaid
projektijuht
Sven Tigane
projektijuht
Talvar Anijärv
juhtivinsener
Eduardo Benavente
insener
Martin Hollas
kohalike peatuste projektijuht
Jan-Ander Kaur
kohalike peatuste nooremprojektijuht
Justus Allemann
nooremprojektijuht
Steven Altma
nooremprojektijuht
Kuldar Aavastik
nooremprojektijuht
Kätlin Strikholm
nooremprojektijuht
Maria Kommusaar
nooremprojektijuht
Priit Sissas
nooremprojektijuht
Märt Maadla
nooremprojektijuht
Kalle Tilga
elektrisüsteemi peaprojektijuht
Marko Kool
elektrisüsteemi nooremprojektijuht
Juri Kurganov
elektri- ja sidesüsteemide projektijuht
Birgit Vanaveski
tööohutuse ekspert
Margus Vapper
liiklusjuhtimissüsteemide projektijuht
Yogesh Yadav
liiklusjuhtimissüsteemide nooremprojektijuht
Piotr Smoczynski
juhtiv RAMS ekspert
Triinu Kaur
raudteeohutuse ekspert
Helle Blum
koostalitluse vanemekspert
Katrin Rannama
maakorralduse ja planeeringute juht
Marju Lember
maakorralduse tehniline spetsialist
Helen Mihkelson
planeeringute ekspert
Eigo Kärdi
juhtiv geodeesia ekspert
Anne Riin Kelgo
geodeesia ekspert
Marit Hani
virtuaaldisaini ja ehituse juht
Eike Alunurm
virtuaaldisaini ja ehituse juhtiv koordinaator
Hurmet Heinmaa
vanem teedeinsener
Taavo Tinno
virtuaaldisaini ja ehituse koordinaator
Maris Valle
andmete kontrolli ekspert
Johanna Koobak
virtuaaldisaini ja ehituse koordinaator
Koit Vaino
välisvõrkude juhtivinsener
Mihkel Elmaste
hüdrotehnika ekspert
Erko Puusaag
nõuete, konfiguratsiooni ja muudatuste halduse insener
Aleksei Jerjomenko
tehnilise vastavuse juhtiv koordinaator
Sandra Lutterus
tehnilise vastavuse koordinaator
Tõnis Kundla
geoinfosüsteemide ekspert
Nikolai Petrov
juhtiv raudteeinsener
Margus Evart
juhtiv tehniliste nõuete insener
Karli Kontson
ehitusmaterjalide vaneminsener
Valeri Kevlitš
kuluanalüütik
Marko Mälberg
varahaldusspetsialist
Mai-Liis Heinsaar
tehniline assistent
Arge Kuuder
tehniline assistent
Johannes Kaldalu
tehniline assistent