Liitu meie tiimiga!

Hüppa rongile ning Sind ootab kaasaegne, ergonoomiline ja paindlik töökeskkond; atraktiivne motivatsioonipakett, kuhu kuulub mh kodukontori sisseseadmise ja sporditoetus; parkimisvõimalus kesklinnas; enesearengut toetav ja individuaalne koolituseelarve ning palju muud põnevat!

RAUDTEE OPEREERIMISE NOOREMSPETSIALIST

Ootame meie meeskonnaga liituma raudtee opereerimise nooremspetsialisti, kelle peamiseks tööülesandeks on raudteeliikluse opereerimismudeli väljatöötamine ja selle rakendamine.

QUANTITY SURVEYOR

We are looking for Quantity Surveyor, whose main purpose is to analyze the construction volumes and budgets of Rail Baltica projects.

PROJEKTIJUHT

Ootame meie meeskonnaga liituma Ülemiste terminali välialade projektijuhti, kelle peamiseks ülesandeks on tagada projekti tõhus ja nõuetekohane planeerimine, järelevalve ning ehitamine.

RAILWAY SYSTEMS PROJECT MANAGER

We are looking for Railway Systems Project Manager, whose main purpose is to ensure that railway systems are meticulously designed, integrated and commissioned in Estonia.

BUSINESS DEVELOPMENT COORDINATOR

We are looking for business development coordinator, whose main purpose will be to to develop a sustainable services portfolio for the operational period of Rail Baltica.

KONTAKTVÕRGU PROJEKTEERIMISE JA EHITUSE PROJEKTIJUHT

Ootame meie meeskonnaga liituma kontaktvõrgu projekteerimise ja ehituse projektijuhti, kelle põhieesmärk on tagada Rail Baltica Eesti osal raudtee kontaktvõrgu tõhus projekteerimise- ja ehitustööde nõuetekohane planeerimine, järelevalve ning ehitus.