Videod

#3 DiscoverEU

DiscoverEU on Erasmus+ programmi tegevus, mis annab 18-aastastele Euroopa noortele võimaluse rongiga reisides Euroopat avastada. Selle käigus õpitakse tundma erinevaid kultuure, saadakse uusi tutvusi ning harjutatakse võõrkeeli.Episoodis sellest kõigest lähemalt räägimegi!
Programmi tutvustab DiscoverEU koordinaator Anni Tetsmann, oma kogemust programmis osalemisest jagavad kaks noort Julius Simm ja Kristian Pärt.

#2 ÕPPIMIS- JA KARJÄÄRIVÕIMALUSED RAUDTEESEKTORIS

Тeine episood keskendub karjääri temaatikale raudtee valdkonnas.
Saates külas Rail Baltic Estonia personalikonsultant Viktoria Mishina ning Rail Baltic Estonia projektijuht Silver Suurorg. Vestlust juhib Gerda Triin Hääl.

#1 RONGID JA KESKKOND

Noorteportaali Teeviit x Rail Baltic Estonia uus podcastide sari reisimisest, rongidest ja karjäärist raudteesektoris.

Esimene episood keskendub keskkonna temaatikale. Saame teada, mis peitub sõnapaari keskkonnasõbralikkus taga ning kuidas saame ise igapäevaselt keskkonnasõbralikemaid valikuid teha.
Lisaks räägime valdkonna karjäärivõimalustest ning rongide keskkonna jalajäljest. Mis on ökodukt, milleks seda kasutatakse ning millist väärtust loob?
Saates külas loomastikuekspert ja ReWild tegevjuht Jaanus Remm ning Rail Baltic Estonia keskkonna vanemspetsialist Ingrid Lai. Vestlust juhib Gerda Triin Hääl.

Rail Baltica Ülemiste veeremidepoo

Rail Baltica Saustinõmme maanteeviadukti ehitus

Rail Baltica Ülemiste ühisterminal

Password 2022 turunduskonverents - Rail Baltica "Aeg ja Ruum 2030"

Rail Baltica Muuga multimodaalne kaubaterminal

Rail Baltica Pärnu kaubaterminal ja hoolduskeskus

Rail Baltica Pärnu reisiterminal

Rail Baltica Ülemiste raudteeinfrastruktuur